درباره ما

بعد از 2 تجربه موفق در وب سایت های  انتخابات مجلس نهم  و حماسه سیاسی ( انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ) این بار تیم مدیریت و طراحی این وب سایت ها با یک کار جامع تر و ماندگارتر با عنوان انتخاب 24 سعی خواهد کرد یک پایگاه جامع و مفید در زمینه انتخابات را داشته باشد.

با توسعه روز افزون شبکه های اجتماعی و وب سایت های مختلف خبری گاها شاهد انتشار اخبار نادرست و جهت دار در فضای مجازی هستیم . تیم مدیریتی انتخاب 24 سعی می کند همچون گذشته با جمع آوری اخبار از خبرگزاری های مطرح با گرایش های سیاسی مختلف مکانی را فراهم آورد تا مخاطبین محترم دقیق ترین و درست ترین اخبار را از این پایگاه خبری بتوانند پیگیری کنند.

در فاز اول از پروژه انتخاب 24 پایگاه خبری  راه اندازی شد که جدیدترین اخبار انتخاباتی از خبرگزاری های رسمی کشور جمع آوری می شود و بدون هیچ جبهه گیری سیاسی در سایت قرار می گیرد تا کاربران محترم بتوانند اخبار گروه ها و جناح های مختلف را در یک وب سایت مرجع دنبال کنند

در فاز دوم با توجه به نبود یک مرجع کامل در مورد انتخابات ها ، احزاب و شخصیت ها در کشور سعی شد با جمع آوری اطلاعات از سایت های مختلف ، وب سایتی که مشاهده می کنید یعنی دانشنامه جامع انتخابات راه اندازی شود که به مرور اطلاعات کامل تر و دقیق تری در آن قرار خواهد گرفت.

امیدواریم با توکل به خدا بتوانیم همیشه در راه درست قدم برداریم و بزرگترین هدفمان خدمت به مردم و ارتقای نام کشورمان باشد.

تا چه مقبول افتد و چه در نظر آید...

پست الکترونیکی : info@entekhab24.com

تیم مدیریت سایت انتخاب 24